DZIEŃ W PIŻAMACH

DZIEŃ W PIŻAMACH W NASZYM PRZEDSZKOLU

17.11.2021

Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w swoje piżamki

Pomysłodawcą jest Fundacja ,,GDY LICZY SIĘ CZAS”, założona przez rodziców dzieci, które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową.
Wiemy jak ciężko jest dzieciom, rodzicom oraz bliskim rodziny, której dziecko chorowało lub choruje na nowotwór. Dla wielu podopiecznych Fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcemy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zmianę sportowych ciuchów w piżamę.

DZIEŃ PIŻAMY to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na ZDROWIE I EMPATIĘ.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zorganizowaną właśnie przez Fundację ,,Gdy liczy się czas”, na rzecz dzieci z oddziałów onkologii, na zakup pomp do chemioterapii oraz wsparcie ośrodka rehabilitacji dla dzieci po leczeniu.

,,WPŁAĆ PIĄTAKA DLA DZIECIAKA”

Zachęcamy do wpłacenia symbolicznej kwoty na konto fundacji

NUMER KONTA BANKOWEGO

36 1750 0012 0000 0000 3439 6043

TYTUŁ PRZELEWU;


DZIEŃ W PIŻAMACH – PRZEDSZKOLE SOLARIS W GDAŃSKU